Biżuterię wykonuję według własnych pomysłów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżczki tworzę dla wodniczki turkusowe kolczyczki i naszyjniczki. Lubię robić biżuterię, szydełkowanie nie jest mi obce, chętnie siadam do maszyny i szyję sukieneczki, bluzeczki, zabaweczki dla mojej córeczki. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.
Życzę miłego oglądania :)

Jeśli jest coś co Ci wpadło w oko to śmiało pisz na adres

Zaglądają do mnie

Google+ Followers

piątek, 7 lutego 2014

bluza polarowa

Witam, 
Ostatnio wzięłam się za szycie, szyłam, prułam i szyłam. Uszyłam sobie bluzę polarową bardzo ciepłą, aż za
ciepłą bo jest z grubego polaru 400 MG/m². Chyba bardziej będzie odpowiednia na wczesną wiosnę jako kurtka. Bluzę uszyłam z burdy nr 10/2011 połączyłam dwa modele nr 129 i 130 a kieszonka na piersi to mój wymysł (zasłoniłam krzywo zszytą zaszewkę, nie mogłam już jej spruć i poprawić, trochę się pospieszyłam i niestety nacięłam). Moja bluza musiała mieć obowiązkowo kieszenie i stójkę - zawsze to cieplej : ) i dlatego połączyłam te dwa modele, jeszcze miał być pasek ale nie starczyło materiału : ( 
 Najgorzej wszywało mi się kieszenie, trochę się namęczyłam bo ja głupiutka zrobiłam wszystkie części z polaru, chciałam żeby mi było cieplutko w łapki. A futerko to już pominęłam.

bluza polar

Pozdrawiam życzę miłego dnia 
Pa!4 komentarze:

Każdy pozostawiony komentarz sprawia mi ogromną radość.
Miło mi, że zaglądasz do mnie. Zapraszam ponownie :)