Biżuterię wykonuję według własnych pomysłów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżczki tworzę dla wodniczki turkusowe kolczyczki i naszyjniczki. Lubię robić biżuterię, szydełkowanie nie jest mi obce, chętnie siadam do maszyny i szyję sukieneczki, bluzeczki, zabaweczki dla mojej córeczki. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.
Życzę miłego oglądania :)

Jeśli jest coś co Ci wpadło w oko to śmiało pisz na adres

Zaglądają do mnie

Google+ Followers

poniedziałek, 28 stycznia 2013

Nasze komunikatory "jajkowe minki"


Witam,
Jak porozumieć się bez użycia słów ze swoim dzieckiem. Wymyśliłam oto takie jajkowe minki na drzwi, takie nasze komunikatory. Gdy moje dziecko nie ma ochoty nam powiedzieć co się dzieje, wiesza zawieszkę na klamkę. To dopiero świeży pomysł, więc wiszą wszystkie. Wiktorii pomysł bardzo się spodobał.  Dzisiaj trochę pobawiłyśmy się nimi w teatrzyk a dokładnie w przedszkole. Wiki prowadziła dialog jak to dzieci w przedszkolu sprawiają sobie przykrość, jak się złoszczą, śmieją się, jak się obrażają, pocieszają  itp. Można się wszystkiego dowiedzieć : ) Jak widać służą nie tylko na drzwi ale również do zabawy. Już mamy pomysły na następne ....  : ) Rozmawiać też lubimy : ))))))))))))))))))))))))))

Jajkowe minki

1.Śmieszka - jestem wesoła

2. Złośnik - jestem zła "nie wchodzić"


3. Smutasek - Jest mi smutno chodź mnie przytul

4.  ? (pokazywanie języka)
 aha nr 4 to pomysł Wiki : ) i nie wiem co miała na myśli, moje skojarzenia "zdenerwowałaś mnie"?, "obraziłam się na Ciebie"? "Ty sobie mów a ja zdrów" ? "Rozrabiam"? może macie jakiś pomysł :)
Pozdrawiam

4 komentarze:

 1. Świetne a pomysł rewelacyjny! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniały pomysł, dzięki takim innowacjom łatwiej trafić do świata dzieci, łatwiej się porozumieć. A ile przy tym zabawy:}

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ wspaniały pomysł, zabawa świetna pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bawimy się cały czas, Jajo nr 2 "Złośnik" ma też inną rolę a mianowicie zawieszony na noc odstrasza wszelkie nocne potworki ;)i złe sny.

   Usuń

Każdy pozostawiony komentarz sprawia mi ogromną radość.
Miło mi, że zaglądasz do mnie. Zapraszam ponownie :)