Biżuterię wykonuję według własnych pomysłów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżczki tworzę dla wodniczki turkusowe kolczyczki i naszyjniczki. Lubię robić biżuterię, szydełkowanie nie jest mi obce, chętnie siadam do maszyny i szyję sukieneczki, bluzeczki, zabaweczki dla mojej córeczki. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.
Życzę miłego oglądania :)

Jeśli jest coś co Ci wpadło w oko to śmiało pisz na adres

Zaglądają do mnie

Google+ Followers

czwartek, 4 października 2012

Naszyjnik opal i lawa wulkaniczna

opal i lawa

Naszyjnik bardzo delikatny i elegancki wykonany z nieregularnych kamieni opalu i lawy wulkanicznej. Projektując ten naszyjnik myślałam o kopalniach soli i węgla, no ale kryształy soli na szyi nie zdały by egzaminu a węgiel same więcie co by się stało:) więc opal i lawa dały zamierzony efekt.

Opal witalizuje nasze ciało, daje siłę i mądrość, uspakaja nerwy. Wzmacnia i odsłania w nas to co najmocniesze chodzi tu o silne strony. Lawa wulkaniczna ma także działanie ochronne. Umożliwia nam pozostanie sobą w każdych warunkach, zbiera wszystkie negatywne emocje zamieniając w pozytywne. Działa pobudzająco na przepływ energii w organizmie. Lawa wulkaniczna nie jest minerałem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy pozostawiony komentarz sprawia mi ogromną radość.
Miło mi, że zaglądasz do mnie. Zapraszam ponownie :)