Biżuterię wykonuję według własnych pomysłów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżczki tworzę dla wodniczki turkusowe kolczyczki i naszyjniczki. Lubię robić biżuterię, szydełkowanie nie jest mi obce, chętnie siadam do maszyny i szyję sukieneczki, bluzeczki, zabaweczki dla mojej córeczki. Zapraszam do zapoznania się z moją twórczością.
Życzę miłego oglądania :)

Jeśli jest coś co Ci wpadło w oko to śmiało pisz na adres

Zaglądają do mnie

Google+ Followers

czwartek, 28 marca 2013

Serwetka w zajączki

Myślałam już, że nie uda mi się zrobić tej serwetki na czas. To jest moja pierwsza serwetka na szydełku. Zaczęłam ją robić zaraz po walentynkach :-) oczywiście robiąc przerwy na inne rzeczy. Czytając jak ją zrobić wydawało mi się taaaaakie proste. W trakcie wyszło szydło z worka, że nie wszystko umiem i nie wszystko wyszło tak jak trzeba.A oto schemat i opis może któraś z Was zrobi taką serwetkę w przyszłym roku. A może sprawne ręce zrobią ją już na te święta.
schemat

opis

2 komentarze:

  1. Kiedyś robiłam na szydełku proste wzory, ale to lata świetlne temu. Nic nie pamiętam, a tych opisów w ząb nie rozumiem:). Wolę ciszyć oko pracami innych utalentowanych w tej dziedzinie:). Twoja serwetka jest piękna, ale strasznie dla mnie skomplikowana:).

    OdpowiedzUsuń
  2. Misterna robota! Jestem pod wrażeniem :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy pozostawiony komentarz sprawia mi ogromną radość.
Miło mi, że zaglądasz do mnie. Zapraszam ponownie :)